WYPOŻYCZALNIA BUDOWLANA

Kontenery

Kontenery magazynowe

Solidne i bezpieczne kontenery magazynowe. Idealnie sprawdzą się do magazynowania elektronarzędzi czy materiałów budowlanych na budowie.

Transport na życzenie klienta, prosto na budowe. W przypadku długoterminowego wynajmu, możliwość negocjacji cen.

Kontenery biurowe

Dostępne wraz z całym zapleczem meblowym (biurka, stoliki, szafki, krzesła).Kontenery posiadają instalację energetyczną.

Transport na życzenie klienta. W przypadku długoterminowego wynajmu, możliwość negocjacji cen.

Ogrodzenia ażurowe

Zgodnie z polskim prawem każda budowa powinna być wygrodzona w sposób uniemożliwiający dostęp osób postronnych. Najbardziej popularnym sposobem na budowach są ogrodzenia tymczasowe nie związane z gruntem, takie jak ogrodzenia ażurowe. Ramka ogrodzenia jest zespawana lub zgrzana na kształt prostokąta o wymiarach 3,5 x 2 m lub 3,5 x 1 m, a przestrzeń wewnętrzną wypełniona jest siatką z cienkich prętów. Całość posiada warstwę ochronną w postaci warstwy ocynku, co spowalnia proces korozji i przedłuża  żywotność. Montaż ogrodzeń jest banalnie prosty i szybki. Na podłożu kładzie się stopę betonową, która stabilizuje całość ogrodzenia, a w odpowiednie otwory w stopie wsuwa się ramkę ogrodzenia. Dwie sąsiednie ramki ogrodzenia ustawione w stopie betonowej spina się w górnej części złączką w celu usztywnienia.