Wynajem rusztowań

BUDUJEMY ZAUFANIE

Naszym celem jest satysfakcja klienta.

TECH-BUD - Rusztowania Łódź

Wynajem, Montaż i Demontaż

Firma TECH-BUD zajmuje się profesjonalnym montażem i demontażem rusztowań – Łódź  i okolice. Pracujący z nami monterzy posiadają odpowiednie uprawnienia, wiedzę techniczna i umiejętności. Współpracujemy z liderami w procesie produkcji rusztowań, co daje gwarancję bezpieczeństwa i wysokiej jakości sprzętu na którym pracujemy. Dzięki temu możemy zaoferować świadczenie usług na wysokim poziomie wraz z przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa.

Kompleksowe rusztowania Łódź – to nasza mocna strona!!

Rusztowania

Nasz zakres działania obejmuje:

•    Budownictwo kubaturowe np. budynki wielorodzinne – bloki, kamienice, hale przemysłowe i magazynowe
•    Domy jednorodzinne
•    Budynki gospodarcze
•    Platformy z rusztowań
•    Biurowce
•    Kościoły, Synagogi
•    Obiekty sportowe – stadiony
•    Zbiorniki, kopalnie, elektrownie – budynki związane z przemysłem
•    Inne  nietypowe konstrukcje.

Montaż rusztowań

Oferujemy :

•    Profesjonalne wykonanie usługi montażu i demontażu rusztowań w Łodzi
•    Rusztowania posiadające odpowiednie normy i certyfikaty
•    Indywidualną wycenę dostosowaną do potrzeb klienta
•    Wynajem rusztowań wraz z wyliczeniem potrzebnego sprzętu dla klienta
•    Transport rusztowań wraz z odbiorem

Zapraszamy do współpracy !

Wynajem rusztowań Łódź i okolice

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem rusztowań, to dobrze trafiłeś. Decydując się na naszą ofertę  z pewnością masz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Jednorazowy zakup rusztowań pod daną inwestycję jest nieopłacalny, ponieważ generuje to w krótkim czasie duży koszt, a zakup rusztowań to droga inwestycja. Ponadto nie musisz tracić czasu i pieniędzy na przestrzeń do  magazynowania – rusztowania są gabarytowym sprzętem, który zajmuje dużo miejsca.  Ponadto nie musisz przejmować się przeglądami technicznymi i serwisem rusztowań. Ponadto dobieramy rusztowanie do indywidualnych potrzeb klientów oraz doradzamy im w wynajmowanych ilościach tak, aby usprawnić pracę do której chcą użyć rusztowań.

W naszej ofercie znajdą Państwo :
– rusztowanie elewacyjne (ramowe)  system kompatybilny z popularnym system Layher
– rusztowania przejezdne stalowe i aluminiowe
– rusztowanie modułowe
– rusztowania warszawskie
Warunki najmu są proste… Po akceptacji sporządzonej przez nas oferty (dopasowanej do potrzeb danych inwestycji)  otrzymujesz rusztowanie na czas określony, jeśli z góry wiesz, że wynajem będzie krótki luba na czas nieokreślony jeśli zaplanowane są dłuższe prace. Rusztowania w Łodzi i okolicach wynajmowane są dla firm oraz osób fizycznych.

Łódź i okolice zapraszamy do współpracy !

Rusztowania Łódź i okolice – coś nowego ?

SCHODNIA ?

Rusztowania Łódź i okolice  – coś nowego ? SCHODNIA ?
Schodnia ( schody robocze) stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo  i wygodę prac co sprawia, że często jest niezbędna na budowach.  Dzięki schodni  pracownicy na budowie mają dostęp do trudno dostępnych miejsc takich jak  dach lub inne konstrukcyjne poziomy obiektu.  Konstrukcja schodni wyposażona jest w stalowe ramy i stężenia. Schody i poręcze są aluminiowe co zapewnia łatwy montaż. Schodnia umożliwia szybkie i bezpiecznie przemieszczanie.  Łódź i okolice oferujemy dla Państwa montaż oraz wynajem schodni.

Zapraszamy !

schodnia
+
METRÓW RUSZTOWAŃ
+
REALIZACJI
+
KLIENTÓW
+
LAT DOŚWIADCZEŃ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i wynajmu rusztowań dla klientów z Łodzi:

W  naszej ofercie znajdują się rusztowania ramowe i warszawskie

Tak, jeśli konstrukcja jest niestandardowa, jej zakres wykracza poza wytyczne, które są opisane przez producenta w instrukcji rusztowań.

Podczas montażu rusztowań należy przestrzegać zasad bhp,  przestrzegać zasad opisanych w instrukcji rusztowań oraz dokumentacji techniczno ruchowej  oraz stosować różne środki bezpieczeństwa m.in. poręcze wyprzedzające, drabiny, balustrady. Monterzy rusztowań powinni posiadać kask, szelki bezpieczeństwa, odpowiednie pasy narzędziowe, wygodne obuwie bhp oraz kamizelki odblaskowe.

Czas trwania montażu rusztowań zależy jest uwarunkowań pogodowych oraz poziomu trudności konstrukcji zbudowanej z rusztowań.

Cena jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania projektu oraz potrzebnej ilości sprzętu.

Rusztowania na potrzeby wynajmu często są dostępne od ręki, montaż należy uzgodnić wcześniej poprzez kontakt telefoniczny lub e-mail.

Tak, montaże rusztowań powinny wykonywać osoby mające odpowiednie kwalifikacje.