Wynajem rusztowań

BUDUJEMY ZAUFANIE

Naszym celem jest satysfakcja klienta.

TECH-BUD - Rusztowania Kielce

Wynajem, Montaż i Demontaż

Firma TECH-BUD prowadzi działalność w zakresie wynajmu, profesjonalnego montażu i demontażu rusztowań. Realizujemy usługi w Kielcach oraz okolicach. Posiadamy wymagane uprawnienia, wiedzę techniczną i zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie. Wysokiej jakości konstrukcje od sprawdzonych producentów, które instalujemy, stanowią gwarancję bezpieczeństwa pracy.

Kompleksowe rusztowania Kielce – to nasza mocna strona!!

Rusztowania

Jakie obiekty obsługujemy w Kielcach?

Nasza oferta obejmuje montaż i demontaż rusztowania na każdym typie obiektu:

• budynki mieszkalne wielorodzinne (bloki, kamienice)
• domy jednorodzinne
• budynki gospodarcze
• biurowce
• hale przemysłowe i magazynowe
• kościoły i inne budynki sakralne
• obiekty sportowe
• kopalnie, elektrownie, zbiorniki

Montaż rusztowań

Co możemy zaoferować?

Usługi wykonujemy profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Rusztowania udostępniane przez naszą firmę spełniają wymagane normy i posiadają certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo. Skrupulatnie wyliczamy potrzebną ilość sprzętu przed dostarczeniem na miejsce. Wykonujemy indywidualną wycenę dostosowaną do potrzeb klienta. Dowozimy sprzęt pod wskazany adres i odbieramy po zakończeniu prac.

Zapraszamy do współpracy !

Wynajem rusztowań Kielce i okolice

Zakup rusztowania pod jedną inwestycję to działanie zupełnie nieopłacalne. Generuje duże koszty, a po zakończeniu prac remontowo-budowlanych problemy z magazynowaniem wielkogabarytowego sprzętu. Decydując się na wynajem rusztowania od naszej firmy, znacząco ograniczysz wydatki. Nie będziesz przejmować się przestrzenią do przechowywania konstrukcji ani  przeglądami technicznymi i serwisem. Możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie w wyborze właściwego rusztowania. Dobieramy rodzaj rusztowania do miejsca i typu wykonywanych prac. Doradzamy także w kwestii ilości sprzętu, jaką należy wynająć pod dane przedsięwzięcie.

rusztowania

Oferujemy następujące rodzaje rusztowań:

• rusztowania elewacyjne (ramowe) – system kompatybilny z systemem Layher
• rusztowania przejezdne stalowe i aluminiowe
• rusztowania modułowe
• rusztowania warszawskie

Jakie są warunki wynajmu?

Wynajmujemy rusztowania na terenie Kielc i okolic zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Sporządzamy dla klienta ofertę wynajmu dopasowaną do potrzeb inwestycji. Po jej akceptacji klient otrzymuje rusztowanie. Jeśli z góry wie, na jaki okres będzie potrzebny sprzęt, udostępniamy go na czas określony. Jeśli zaplanowane są większe prace i dokładna data ich zakończenia nie jest znana, podpisujemy umowę najmu na czas nieokreślony.  

Rusztowania Kielce i okolice – nowości

Schodnia, czyli schody robocze, to stabilna i bezpieczna konstrukcja, która umożliwia sprawne przemieszczenie się między poziomami. Dzięki niej pracownicy mają zapewniony dostęp do trudno dostępnych miejsc jak dach i inne konstrukcyjne poziomy budynku. Schody robocze gwarantują wygodę i pełne bezpieczeństwo podczas prac na wysokości. Posiadają stalowe ramy i stężenia, a aluminiowe schody i poręcze zapewniają łatwy montaż. Oferujemy wynajem schodni wraz z montażem i demontażem na terenie Kielc i okolic.

schodnia
+
METRÓW RUSZTOWAŃ
+
REALIZACJI
+
KLIENTÓW
+
LAT DOŚWIADCZEŃ